Tričko 1925

🖨 Naše 10-ti leté zkušenosti z oblasti reklamy každodenně využíváme při výběru tiskové technologie. 📲 Při výběru dané technologie se zaměřujeme především na kvalitu potisku. 👍🏻 Dokážeme potisknout textil, reklamní předměty, tiskoviny, sklo, atd... Vždy se soustředíme na každý detail a stojíme si za tím, že kvalitního celku dosáhneme pouze s použitím dokonalého detailu. 🤓 Nejen že některé z výše uvedených technologií vlastníme, ale spolupracujeme také s profesionálními dodavateli, kteří nám vždy nabídnou kvalitní výsledek. ✅

ROI IoTFAB

Podívejte se na potisk hrnečků pro společnost ROI IoT FAB. Na hrnečku není "pouze" logo společnosti, ale také ilustrovaný obrázek robota. Věříme, že tyto hrnečky udělají zaměstnancům a klientům radost. Přemýšlíte nad výrobou reklamních hrnečků? Pojďme společně vytvořit kreativní návrh a zrealizovat potisk. Naši obchodní konzultanti se Vám budou rádi věnovat, tak nás neváhejte kontaktovat.

Permanentka

Právě jsme dokončili design permanentek pro fotbalový klub FK Pelhřimov. Permanentky naleznete na e-shopu https://www.shop.fkpelhrimov.cz. Jak bychom design popsali? Akční design, který na první pohled zaujme. Umístění hráče - člena FK Pelhřimov dodává autentický a osobitý dojem. S FK Pelhřimov naše studio spolupracuje již přes rok a za tu dobu se nám podařilo vytvořit několik desítek grafických výstupů. Většina z nich nezůstala “pouze” v digitální podobě, ale např. plakáty zdobí vitríny po celém Pelhřimově. Plakáty, lístky, produktové fotografie, aj. To jsou produkty, které za naší skvělé spolupráce vznikly. Sleduj náš Instagram a Facebook ať si v obraze!

😷 Podívejte se na ukázku potisku roušek. ➡️ Tentokrát jsme realizovali potisk roušek pro firmu https://www.samolepkynazed.cz. ➡️ Rouška je dvouvrstvá ze 100% bavlny ➡️ Tiskneme od 1 ks ➡️ V případě zájmu o potisk roušek nás neváhejte kontaktovat.

Přírodní tašky

Potisk tašek pro kadeřnické a make up studio La Martina.

1P sport

Z našeho studia a tiskárny právě vyrazily nové vizitky speciální produktové řady 1P sport. O jaký produkt se jedná? Podívejte se na https://www.1Psport.com. Nicméně nebudeme prozrazovat detaily, ale věřte, že se máte na co těšit! Sledujte pečlivě naše sociální kanály https://www.instagram.com/1P_design, nebo http://www.facebook.com/1Pdesign a dozvíte se více.

✅ Dnes jsme vytiskli tyto krásné vizitky s kulatými rohy pro společnost TOP TEAM. Klukům z firmy jsme ✒️ vytvořili i facelift loga a také design vizitek. 👍🏻 Věříme, že se Vám líbí stejně, jako nám. 🤗

Vizitky masáže Antůšková

Navrhli jsme vizitky pro relaxační studio IRIS. Zpracování designu na nás působí klidným dojmem, který umocňuje dominantní oranžová barva vizitek. Tato barva navozuje pocit klidu a radosti

Ateliér Radost

Pro klienta Ateliér Radost jsme vytvořili jedinečný vizuální styl. Pracovali jsme na logotypu, webdesignu, grafice inzerátu a jiných tiskovinách. Vizuální styl je barevně inspirován prostorami květinové dílny, přírodními barvami doplněnými o černou barvu.

VELOSPORT Valenta

Představujeme Vám vizuál reklamní plachty, kterou naše studio vytvářelo pro společnost VELOSPORT Valenta. Na plachtě je dominantní kolo a logo společnosti. Cílem této reklamy je zafixovat široké veřejnosti jednoduchou myšlenku - kolo = VELOSPORT Valenta. Informace jízdní kola & elektrokola a webová adresa slouží již "pouze" doplňkově v rámci celého designu plachty.

Potisk triček

Potisk triček pro společnost ZaPa Vysočina | lékař s úsměvem.

LITE billboard

Logotyp LITE - MLUVIT, MLUVIT, MLUVIT ANGLICKY a odkaz na www tvoří 50% billboardové plochy. Nepřehlédnutelný brand a reklama na web. Zbytek billboardu doplňuje pohledná žena s britskou vlaječkou. Takto vypadal billboard pro společnost LITE, který jsme navrhovali již v roce 2015. Zdvořilý, jednoduchý a přímočarý grafický design. Jak se Vám líbí?

VINOŘ - reklamní hrnečky

Zrealizovali jsme tyto krásné hrnečky v rámci oslav 930 let od první písemné zmínky o Vinoři. Vytvořte s námi nezapomenutelný dárek pro Vaše klienty, či zaměstnance. Kontaktujte profesionály z 1P design ještě dnes.

Reklamní roll up banner je jednou z nejpoužívanějších forem reklamy ✅. Skrývá totiž celou řadu výhod 🤗. Dobře vypadá, je cenově dostupný a díky snadné instalaci lze umístit prakticky kamkoli. ✅Před nedávnem jsme měli možnost zrealizovat roll up pro místní fotbalový klub ⚽️ FK Pelhřimov. Podívejte se na jeho ukázku.

Smart box - industry

Kolegům z 1P industry jsme vytvořili návrh samolepek na “chytré krabičky”. Po návrhu jsme je pustili do mašiny, ručně vyseparovali a nalepili. 👍🏻 Jejich jednoduchost se nám moc líbí a máme z nich radost. 😉

1P luxury

Představujeme Vám naší vizi luxusních vizitek pro naši sesterskou společnost První pozice s.r.o. Co na ně říkáte, máme je pustit do výroby? :)

VHST vizitky

Dnes Vám představujeme grafický design vizitek pro společnost VHST. Společnost VHST s.r.o. je mladá společnost působící ve stavebním odvětví se zaměřením především na vodohospodářské stavby. Od tohoto je také odvozen název společnosti - VH = vodohospodářské a ST = stavby. Grafický design vizitek samozřejmě koresponduje s vizuální identitou této společnosti. Právě tiskneme dalších 200 ks těchto červenočerných vizitek, které klientovi doručíme ZDARMA přímo do kanceláře. Ušetřete si čas, kontaktujte našeho obchodního zástupce a domluvte se na našem prvním společném projektu..

METAXA leták

Odpočinek, klid a zamyšlení. To nás napadne při pohledu na leták, který jsme vytvořili pro Sauna Music Bar Pelhřimov. Pravidelně tomuto pelhřimovskému klubu připravujeme letáky na akce, které se každý pátek a sobotu konají v srdci Pelhřimova. Jsme hrdí partneři již přes 10 let a za to moc, moc děkujeme.

Spartak Pelhřimov

Podporujeme sport v Pelhřimově. Velice rádi Vám představujeme návrh kartiček pro florbalový oddíl Spartak Pelhřimov, který jsme vyhotovili a zrealizovali v rámci našeho dlouhodobého partnerství. Kartičky jsou natištěny plnobarevně na kovovém materiálu. Jejich vysoká gramáž a tvrdost dodává kartičkám jedinečný vzhled a luxusní vjem. Design koresponduje s novou moderní grafickou identitou, kterou jsme florbalistům navrhli a postupně ji společně zavádíme.

Swoboda technologies

Pro společnost Swoboda jsme navrhli ✍️ a vytiskli oboustranné letáky se dvěma lomy. ❤️ Milujeme, když se z myšlenky stane realita, můžeme si na ni sáhnout a vychytat kvalitu finálního produktu.

Hrnečky s potiskem

“Moderna s nádechem retra. Na hrnečku nemusí být vždy fotka, aby vypadal skvěle.” Tak náš designér popisuje hrneček, který jsme navrhli a potiskli pro jednoho z našich klientů. Pokud chcete navrhnout a zrealizovat podobně hezké hrnečky, kontaktujte jednoho z našich obchodních zástupců.

Placky

Podívejte se na grafický návrh placky pro mezinárodní výstavu s názvem XIV. NÁRODNÍ VÝSTAVA “DEN ČESKÉHO STRAKATÉHO SKOTU”. Víte že dokážeme navrhnout a zrealizovat reklamní předmět na míru? Právě kutíme jednu zlatou zajímavost, tak sledujte náš Instagram a Facebook, ať Vám neunikne.

DJ UWA

Dnes se s Vámi podělíme o “bláznivější” ukázku designu letáku z naší tvorby. Ikonou tohoto letáku je král diskoték DJ UWA, který jako DJ vystupuje po celém světě. Při tvorbě designu jsme se inspirovali jeho známou “extravagantní” osobností a tak vznikl tento “dikový” grafický vizuál. Naše tvorba dokáže být velmi flexibilní, přesvědčete se sami. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci.

Otvírák

Otvírák s vylaserovaným logem pro společnost VHST.

☑️ Podívejte se na dárkové poukazy pro místní barber shop ✂️ Johnny Schmick. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a kreativně 🙃. Zajistíme kompletní grafické zpracování a doporučíme Vám vhodnou povrchovou úpravu 📃 papíru. Vždy se snažíme o špičkovou 🔝 kvalitu a dokonalý výsledek.

Leták

Minimalismus - toto slovo úžasně vystihuje další ukázku grafického designu z naší tvorby. I leták na akční drink se dá udělat kreativněji, jinak, neobvykle. Chcete zaujmout v dnešní přehlcené době? Stačí nás kontaktovat. Přejeme krásnou neděli.

Truhlářství BENEŠ

Když jsme navrhovali logo firmě BENEŠ truhlářství, chtěli jsme docílit co nejvíce minimalistického vzhledu. Věříme, že jsme toho dosáhli jednoduchým a snadno čitelným bezpatkovým písmem. V logotypu je písmeno "E" vytvořeno třemi obdélníkovými tvary, které evokují dřevěná prkna, přesnost práce a smysl pro detail. Podívejte se na vizuál, jak pracujeme s logem na vizitkách. Postupně budeme této společnosti budovat celou firemní identitu. Chcete vytvořit jednoduché a snadno zapamatovatelné logo, či nastartovat Váš business v jednotné grafické identitě? Neváhejte nás kontaktovat.

Den českého strakatého skotu

Jsme moc rádi, že se podílíme na další mezinárodní akci. Již 13. 9. 2018 bude probíhat XIV. NÁRODNÍ VÝSTAVA "DEN ČESKÉHO STRAKATÉHO SKOTU". Letos jsme měli tu čest vytvořit kompletní vizuální identitu této akce. Ta je postavena na dominantní krávě plemene s názvem český strakatý skot. Velká kráva je vytvořena pomocí malých kraviček, které jsou zbarveny do našich národních barev. Uvnitř kraviček je ukryta dominanta Radešínské Svratky - kostel svatého Václava. Na pozadí grafického vizuálu můžete vidět obrys České republiky, jakožto další odkaz na národní symboliku. Pro snadnější a modernější vzhled jsme redesignovali logo Národní výstavy, které jsem umístili pod kravičku a doplnili skvěle čitelným textem.

Propisky

Potisk reklamních propisek.

Potřebujete potisknout např. ubrus? Pro tým z @1p_design to není žádný problém. Podívejte se na ukázku kvalitního a detailního potisku ubrusu.🌅

Motýlek LoveNest

👞 Plesová sezóna je tu a my Vám pomůžeme doladit Váš outfit. Buďte styloví a navrhněte si svůj vlastní potisk. 1P design Vám s tím pomůže. Design motýlku od @lovenestfashion jsme navrhli a následně motýlek potiskli pro @florbalak.cz. 👍🏻

TOP TEAM

🖨 Podívejte se na ukázku velkoplošně natištěných samolepek. Samolepky tiskneme jak černobíle, tak barevně 🌃. Od malých až po velké, které jsou určené na výlepy billboardů.

Jedny z nejoblíbenějších reklamních předmětů jsou hrnečky 🍵. Můžete si vybírat z různých velikostí a designů 😯. Díky speciálním technologiím potisků jsme schopni zrealizovat hrneček s jakýmkoli logem, či designem. 👍🏻 Možnosti jsou v tomto směru neomezené. ✅ Poptejte u nás výrobu hrnečků ať už do Vaší firmy, či jako krásný dárek pro Vaše blízké.

Máte jakýkoli dotaz? Zeptejte se nás:

logo 1P design s.r.o.
Skrýšovská 628
393 01 Pelhřimov
Navigovat
do Pelhřimova