Otvírák

Otvírák s vylaserovaným logem pro společnost VHST.

VINOŘ - reklamní hrnečky

Zrealizovali jsme tyto krásné hrnečky v rámci oslav 930 let od první písemné zmínky o Vinoři. Vytvořte s námi nezapomenutelný dárek pro Vaše klienty, či zaměstnance. Kontaktujte profesionály z 1P design ještě dnes.

Potisk triček

Potisk triček pro společnost ZaPa Vysočina | lékař s úsměvem.

Placky

Podívejte se na grafický návrh placky pro mezinárodní výstavu s názvem XIV. NÁRODNÍ VÝSTAVA “DEN ČESKÉHO STRAKATÉHO SKOTU”. Víte že dokážeme navrhnout a zrealizovat reklamní předmět na míru? Právě kutíme jednu zlatou zajímavost, tak sledujte náš Instagram a Facebook, ať Vám neunikne.

La Martina

Před nedávnem jsme měli možnost vytvořit merch pro studio La Martina. Konkrétně pompomy, které jsou doplněny dřevěným přívěskem, na kterém je vypálené logo. Celý produkt byl vytvořen na zakázku od designu, přes výběr kvalitního materiálu, až po finalizaci loga na dřevo. Pokud toužíte po vlastním originálním předmětu, tak 1P design je tou správnou volbou. foto by Martina Brožová http://www.martinabrozova.cz

ROI IoTFAB

Podívejte se na potisk hrnečků pro společnost ROI IoT FAB. Na hrnečku není "pouze" logo společnosti, ale také ilustrovaný obrázek robota. Věříme, že tyto hrnečky udělají zaměstnancům a klientům radost. Přemýšlíte nad výrobou reklamních hrnečků? Pojďme společně vytvořit kreativní návrh a zrealizovat potisk. Naši obchodní konzultanti se Vám budou rádi věnovat, tak nás neváhejte kontaktovat.

Motýlek LoveNest

👞 Plesová sezóna je tu a my Vám pomůžeme doladit Váš outfit. Buďte styloví a navrhněte si svůj vlastní potisk. 1P design Vám s tím pomůže. Design motýlku od @lovenestfashion jsme navrhli a následně motýlek potiskli pro @florbalak.cz. 👍🏻

Duffek s.r.o.

Takto vypadá naše další realizace reklamních předmětů. Firma Duffek s.r.o. se může chlubit těmito reklamními propiskami. Podpořte Vaše podnikání reklamním předmětem, kontaktujte náš obchodní tým a domluvte si nezávaznou schůzku. Představíme Vám široký výběr firemních předmětů, poradíme s výběrem a navrhneme kreativní design. Těšíme se na spolupráci, tým 1P design.

Design, šňůrka, polokošile, šaty, jmenovka a potisk

Dnes se naše sesterská společnost 1P industry zúčastnila konference Průmysl 4.0 na Vysočině a my jsme ji vybavili od hlavy až k pasu. Podívejte se na naší krásnou kolegyni, jak jí to sluší. Máte zájem o firemní design, či reklamní předmět? Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Hřejivý polštářek

Potisk hřejivého polštářku pro společnost Iromez.

Propisky

Potisk reklamních propisek.

Přírodní tašky

Potisk tašek pro kadeřnické a make up studio La Martina.

Jedny z nejoblíbenějších reklamních předmětů jsou hrnečky 🍵. Můžete si vybírat z různých velikostí a designů 😯. Díky speciálním technologiím potisků jsme schopni zrealizovat hrneček s jakýmkoli logem, či designem. 👍🏻 Možnosti jsou v tomto směru neomezené. ✅ Poptejte u nás výrobu hrnečků ať už do Vaší firmy, či jako krásný dárek pro Vaše blízké.

Tričko 1925

🖨 Naše 10-ti leté zkušenosti z oblasti reklamy každodenně využíváme při výběru tiskové technologie. 📲 Při výběru dané technologie se zaměřujeme především na kvalitu potisku. 👍🏻 Dokážeme potisknout textil, reklamní předměty, tiskoviny, sklo, atd... Vždy se soustředíme na každý detail a stojíme si za tím, že kvalitního celku dosáhneme pouze s použitím dokonalého detailu. 🤓 Nejen že některé z výše uvedených technologií vlastníme, ale spolupracujeme také s profesionálními dodavateli, kteří nám vždy nabídnou kvalitní výsledek. ✅

Hrnečky s potiskem

“Moderna s nádechem retra. Na hrnečku nemusí být vždy fotka, aby vypadal skvěle.” Tak náš designér popisuje hrneček, který jsme navrhli a potiskli pro jednoho z našich klientů. Pokud chcete navrhnout a zrealizovat podobně hezké hrnečky, kontaktujte jednoho z našich obchodních zástupců.

Máte jakýkoli dotaz? Zeptejte se nás:

logo 1P design s.r.o.
Skrýšovská 628
393 01 Pelhřimov
Navigovat
do Pelhřimova