Potřebujete potisknout např. ubrus? Pro tým z @1p_design to není žádný problém. Podívejte se na ukázku kvalitního a detailního potisku ubrusu.🌅

Sauna Music Bar

I ty největší "stálice" musejí jít s dobou. Proto jsme redesignovali logo nejúspěšnějšího music clubu v Pelhřimově - Sauna Music Bar Pelhřimov. Do loga jsme chtěli vdechnout pocit retro doby, ale zároveň vyzdvihnout moderní styl a odvahu se přizpůsobit hudebním trendům. V kulatém logu je ekvalizér navržený tak, aby evokoval staré mikrofony. Jeho rozdělený tvar naznačuje pestrost hudebních žánrů, jež v klubu můžete zažít. Toto celé uceluje kruh, velmi často spojovaný s retro stylem. Opakem je typografická část loga, která je zpracována velmi jednoduše a stylově. Dva protiklady, co společně tvoří skvělý pár.

Swoboda technologies

Pro společnost Swoboda jsme navrhli ✍️ a vytiskli oboustranné letáky se dvěma lomy. ❤️ Milujeme, když se z myšlenky stane realita, můžeme si na ni sáhnout a vychytat kvalitu finálního produktu.

VELOSPORT Valenta

Představujeme Vám vizuál reklamní plachty, kterou naše studio vytvářelo pro společnost VELOSPORT Valenta. Na plachtě je dominantní kolo a logo společnosti. Cílem této reklamy je zafixovat široké veřejnosti jednoduchou myšlenku - kolo = VELOSPORT Valenta. Informace jízdní kola & elektrokola a webová adresa slouží již "pouze" doplňkově v rámci celého designu plachty.

VHST vizitky

Dnes Vám představujeme grafický design vizitek pro společnost VHST. Společnost VHST s.r.o. je mladá společnost působící ve stavebním odvětví se zaměřením především na vodohospodářské stavby. Od tohoto je také odvozen název společnosti - VH = vodohospodářské a ST = stavby. Grafický design vizitek samozřejmě koresponduje s vizuální identitou této společnosti. Právě tiskneme dalších 200 ks těchto červenočerných vizitek, které klientovi doručíme ZDARMA přímo do kanceláře. Ušetřete si čas, kontaktujte našeho obchodního zástupce a domluvte se na našem prvním společném projektu..

Placky

Podívejte se na grafický návrh placky pro mezinárodní výstavu s názvem XIV. NÁRODNÍ VÝSTAVA “DEN ČESKÉHO STRAKATÉHO SKOTU”. Víte že dokážeme navrhnout a zrealizovat reklamní předmět na míru? Právě kutíme jednu zlatou zajímavost, tak sledujte náš Instagram a Facebook, ať Vám neunikne.

1P luxury

Představujeme Vám naší vizi luxusních vizitek pro naši sesterskou společnost První pozice s.r.o. Co na ně říkáte, máme je pustit do výroby? :)

Funzorbing

Funzorbing - dej slovu zábava nový rozměr. Jednoduchost, snadná rozpoznatelnost, čistota, trendovost a bezproblémové použití loga od propisky po bigboardy. To je výsledek loga, které jsme navrhli pro kluky z Funzorbingu. Chtěli byste navrhnout firemní identitu Vaší společnosti, či se začít profesionálně prezentovat? Naši obchodní konzultanti jsou Vám k dispozici.

Motýlek LoveNest

👞 Plesová sezóna je tu a my Vám pomůžeme doladit Váš outfit. Buďte styloví a navrhněte si svůj vlastní potisk. 1P design Vám s tím pomůže. Design motýlku od @lovenestfashion jsme navrhli a následně motýlek potiskli pro @florbalak.cz. 👍🏻

Permanentka

Právě jsme dokončili design permanentek pro fotbalový klub FK Pelhřimov. Permanentky naleznete na e-shopu https://www.shop.fkpelhrimov.cz. Jak bychom design popsali? Akční design, který na první pohled zaujme. Umístění hráče - člena FK Pelhřimov dodává autentický a osobitý dojem. S FK Pelhřimov naše studio spolupracuje již přes rok a za tu dobu se nám podařilo vytvořit několik desítek grafických výstupů. Většina z nich nezůstala “pouze” v digitální podobě, ale např. plakáty zdobí vitríny po celém Pelhřimově. Plakáty, lístky, produktové fotografie, aj. To jsou produkty, které za naší skvělé spolupráce vznikly. Sleduj náš Instagram a Facebook ať si v obraze!

Otvírák

Otvírák s vylaserovaným logem pro společnost VHST.

Vizitky masáže Antůšková

Navrhli jsme vizitky pro relaxační studio IRIS. Zpracování designu na nás působí klidným dojmem, který umocňuje dominantní oranžová barva vizitek. Tato barva navozuje pocit klidu a radosti

Jídelní lístek

Design jídelních lístků pro restauraci Kozlovna U Zachů.

Smart box - industry

Kolegům z 1P industry jsme vytvořili návrh samolepek na “chytré krabičky”. Po návrhu jsme je pustili do mašiny, ručně vyseparovali a nalepili. 👍🏻 Jejich jednoduchost se nám moc líbí a máme z nich radost. 😉

Spartak Pelhřimov

Podporujeme sport v Pelhřimově. Velice rádi Vám představujeme návrh kartiček pro florbalový oddíl Spartak Pelhřimov, který jsme vyhotovili a zrealizovali v rámci našeho dlouhodobého partnerství. Kartičky jsou natištěny plnobarevně na kovovém materiálu. Jejich vysoká gramáž a tvrdost dodává kartičkám jedinečný vzhled a luxusní vjem. Design koresponduje s novou moderní grafickou identitou, kterou jsme florbalistům navrhli a postupně ji společně zavádíme.

Design, šňůrka, polokošile, šaty, jmenovka a potisk

Dnes se naše sesterská společnost 1P industry zúčastnila konference Průmysl 4.0 na Vysočině a my jsme ji vybavili od hlavy až k pasu. Podívejte se na naší krásnou kolegyni, jak jí to sluší. Máte zájem o firemní design, či reklamní předmět? Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Fine design

Tvorba loga pro interiérovou designérku.

METAXA leták

Odpočinek, klid a zamyšlení. To nás napadne při pohledu na leták, který jsme vytvořili pro Sauna Music Bar Pelhřimov. Pravidelně tomuto pelhřimovskému klubu připravujeme letáky na akce, které se každý pátek a sobotu konají v srdci Pelhřimova. Jsme hrdí partneři již přes 10 let a za to moc, moc děkujeme.

PSP s.r.o.

Představujeme Vám redesign loga, který jsme provedli pro stavební společnost PSP s.r.o. Naším úkolem bylo logo zmodernizovat a vizuálně vylepšit. Z kosodélníku a lichoběžníku jsme vytvořili pomyslnou část písmene P. Tato část logotypu evokuje také stavbu zdí. Toto grafické spojení vyjadřuje bezproblémovou realizaci a focus na detail při provádění stavebních prací. Jednoduchým "sansovým" písmem jsme navrhli nápis PSP a dovětek loga stavební společnost. Barevnost logotypu vychází z charakteristické šedivé barvy betonu. Jednoduché, moderní a snadno použitelné logo. Chcete nastartovat Váš business důvěryhodnější grafickou identitou? Pojďme se společně pustit do naší první spolupráce, těšíme se na Vás.

DC STRMILOV

V dubnu tohoto roku jsme připravili plakát pro hudební klub DC Strmilov s akcemi na dva měsíce. Součástí vizuálu nechyběly informace o autobusových svozech. Zajímavou skutečností bylo, že od zadání klienta po realizaci uběhlo pouhých pět hodin. V tomto čase jsme zvládli i navrhnout 5 ks úvodních fotografií na Facebook. Vzhledem k naší grafické kapacitě jsme velmi flexibilní. Kontaktujte náš obchodní tým a pojďme společně oživit Vaše myšlenky.

Český česnek z Vysočiny

Velice rádi Vám představujeme logotyp, který jsme navrhli již v roce 2014. I po čtyřech letech logo na první pohled jasně sděluje činnost společnosti. Barevně je logotyp vytvořen v národních barvách a doplňuje ho hnědá barva, která symbolizuje zeminu. Logotyp je složen z loga - česneku, typografické části a na pozadí je nakreslen obrys Vysočiny. Tyto prvky se společně snadno vryjí do paměti nejen zemědělcům.

Leták

Minimalismus - toto slovo úžasně vystihuje další ukázku grafického designu z naší tvorby. I leták na akční drink se dá udělat kreativněji, jinak, neobvykle. Chcete zaujmout v dnešní přehlcené době? Stačí nás kontaktovat. Přejeme krásnou neděli.

Škrobárny Pelhřimov

Redesignovali jsme logotyp pelhřimovské společnosti - Škrobárny Pelhřimov. Cílem redesignu bylo vytvořit čitelnější logotyp s důrazem na použití pro tisk skrze různými technologiemi. Největší změnou bylo umístění typografické části mimo logo. Tím se text stal použitelným a zároveň snadno čitelným při užití malé velikosti loga. Další změnou byl redesign vnitřku loga - molekuly. Zde jsme docílili čitelnosti písmena P, které dříve připomínalo spíše písmenko D. Celá myšlenka loga má ještě hlubší vývoj a věříme, že Vám ho v následujících letech budeme moci prozradit.

✅ Dnes jsme vytiskli tyto krásné vizitky s kulatými rohy pro společnost TOP TEAM. Klukům z firmy jsme ✒️ vytvořili i facelift loga a také design vizitek. 👍🏻 Věříme, že se Vám líbí stejně, jako nám. 🤗

Jedny z nejoblíbenějších reklamních předmětů jsou hrnečky 🍵. Můžete si vybírat z různých velikostí a designů 😯. Díky speciálním technologiím potisků jsme schopni zrealizovat hrneček s jakýmkoli logem, či designem. 👍🏻 Možnosti jsou v tomto směru neomezené. ✅ Poptejte u nás výrobu hrnečků ať už do Vaší firmy, či jako krásný dárek pro Vaše blízké.

Hřejivý polštářek

Potisk hřejivého polštářku pro společnost Iromez.

☑️ Podívejte se na dárkové poukazy pro místní barber shop ✂️ Johnny Schmick. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a kreativně 🙃. Zajistíme kompletní grafické zpracování a doporučíme Vám vhodnou povrchovou úpravu 📃 papíru. Vždy se snažíme o špičkovou 🔝 kvalitu a dokonalý výsledek.

CK Markéta

Pokud je Vám stejně nesnesitelné vedro jako nám, můžete se vydat ke krásnému moři do prosluněné Itálie, či skočit do ledových švýcarských jezer. Podívejte se na nabídku od cestovní kanceláře CK Markéta, pro kterou naše studio vytvářelo logotyp. Součástí logotypu jsou hory, které tvoří písmeno M, jako počáteční písmeno názvu této společnosti. V pozadí logotypu zapadá slunce. Modrá barva symbolizuje barvu vody (moře), oranžová barva zase teplo. V logotypu je zvoleno písmo, které svými tvary připomíná zahraniční kultury. Chcete pomoci s tvorbou grafiky, nebo kreativní reklamy? Ozvěte se našim obchodním zástupcům a domluvte si nezávaznou schůzku ZDARMA.

Potisk triček

Potisk triček pro společnost ZaPa Vysočina | lékař s úsměvem.

DJ UWA

Dnes se s Vámi podělíme o “bláznivější” ukázku designu letáku z naší tvorby. Ikonou tohoto letáku je král diskoték DJ UWA, který jako DJ vystupuje po celém světě. Při tvorbě designu jsme se inspirovali jeho známou “extravagantní” osobností a tak vznikl tento “dikový” grafický vizuál. Naše tvorba dokáže být velmi flexibilní, přesvědčete se sami. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci.

Truhlářství BENEŠ

Když jsme navrhovali logo firmě BENEŠ truhlářství, chtěli jsme docílit co nejvíce minimalistického vzhledu. Věříme, že jsme toho dosáhli jednoduchým a snadno čitelným bezpatkovým písmem. V logotypu je písmeno "E" vytvořeno třemi obdélníkovými tvary, které evokují dřevěná prkna, přesnost práce a smysl pro detail. Podívejte se na vizuál, jak pracujeme s logem na vizitkách. Postupně budeme této společnosti budovat celou firemní identitu. Chcete vytvořit jednoduché a snadno zapamatovatelné logo, či nastartovat Váš business v jednotné grafické identitě? Neváhejte nás kontaktovat.

Přírodní tašky

Potisk tašek pro kadeřnické a make up studio La Martina.

Hrnečky s potiskem

“Moderna s nádechem retra. Na hrnečku nemusí být vždy fotka, aby vypadal skvěle.” Tak náš designér popisuje hrneček, který jsme navrhli a potiskli pro jednoho z našich klientů. Pokud chcete navrhnout a zrealizovat podobně hezké hrnečky, kontaktujte jednoho z našich obchodních zástupců.

2SAFE4U agency

Vytvořili jsme logo pro bezpečnostní agenturu 2SAFE4U.

TOP TEAM

🖨 Podívejte se na ukázku velkoplošně natištěných samolepek. Samolepky tiskneme jak černobíle, tak barevně 🌃. Od malých až po velké, které jsou určené na výlepy billboardů.

Udělejte radost svým nejbližším ♥️ a nechte si v @1p_design vyrobit libovolný dárkový poukaz na zakázku. Rádi Vám vytvoříme atraktivní design 🖌 a zajistíme kvalitní tisk 🖨. Na ukázce můžete vidět velkoplošně vytištěný dárkový poukaz na 3 mm PVC desce 🖼, která dodává poukazu jiný rozměr. Máte zájem o podobné řešení. Nebojte se nás kontaktovat.🙋🏻‍♂️

Den českého strakatého skotu

Jsme moc rádi, že se podílíme na další mezinárodní akci. Již 13. 9. 2018 bude probíhat XIV. NÁRODNÍ VÝSTAVA "DEN ČESKÉHO STRAKATÉHO SKOTU". Letos jsme měli tu čest vytvořit kompletní vizuální identitu této akce. Ta je postavena na dominantní krávě plemene s názvem český strakatý skot. Velká kráva je vytvořena pomocí malých kraviček, které jsou zbarveny do našich národních barev. Uvnitř kraviček je ukryta dominanta Radešínské Svratky - kostel svatého Václava. Na pozadí grafického vizuálu můžete vidět obrys České republiky, jakožto další odkaz na národní symboliku. Pro snadnější a modernější vzhled jsme redesignovali logo Národní výstavy, které jsem umístili pod kravičku a doplnili skvěle čitelným textem.

✍️ Mrkněte na ukázku Facebookových bannerů, které jsme vytvořili pro 🚗 @auto_neza_kia_pelhrimov

Ateliér Radost

Pro klienta Ateliér Radost jsme vytvořili jedinečný vizuální styl. Pracovali jsme na logotypu, webdesignu, grafice inzerátu a jiných tiskovinách. Vizuální styl je barevně inspirován prostorami květinové dílny, přírodními barvami doplněnými o černou barvu.

Propisky

Potisk reklamních propisek.

ROI IoTFAB

Podívejte se na potisk hrnečků pro společnost ROI IoT FAB. Na hrnečku není "pouze" logo společnosti, ale také ilustrovaný obrázek robota. Věříme, že tyto hrnečky udělají zaměstnancům a klientům radost. Přemýšlíte nad výrobou reklamních hrnečků? Pojďme společně vytvořit kreativní návrh a zrealizovat potisk. Naši obchodní konzultanti se Vám budou rádi věnovat, tak nás neváhejte kontaktovat.

La Martina

Před nedávnem jsme měli možnost vytvořit merch pro studio La Martina. Konkrétně pompomy, které jsou doplněny dřevěným přívěskem, na kterém je vypálené logo. Celý produkt byl vytvořen na zakázku od designu, přes výběr kvalitního materiálu, až po finalizaci loga na dřevo. Pokud toužíte po vlastním originálním předmětu, tak 1P design je tou správnou volbou. foto by Martina Brožová http://www.martinabrozova.cz

Sauna Music bar

Tvorba loga pro oblíbený pelhřimovský music bar.

Představujeme Vám ☕️ hrnky s potiskem, které jsme realizovali pro firmu IROMEZ. 👍🏻 Máme na výběr z mnoha druhů hrnků. Navíc Vám vymyslíme a navrhneme originální 📐 design, který v přehlceném světě 🌍 jen tak nezapadne. 1Pdesigntisk

1P sport

Z našeho studia a tiskárny právě vyrazily nové vizitky speciální produktové řady 1P sport. O jaký produkt se jedná? Podívejte se na https://www.1Psport.com. Nicméně nebudeme prozrazovat detaily, ale věřte, že se máte na co těšit! Sledujte pečlivě naše sociální kanály https://www.instagram.com/1P_design, nebo http://www.facebook.com/1Pdesign a dozvíte se více.

Taxi Bzuk

Tvorba loga pro pelhřimovskou taxi službu.

Ford - dakarský den

Nezabýváme se jen designem a reklamními předměty, ale i kompletní vizuální prezentací 🎞. Vytvoříme vám video zachycující emoce i jedinečnost okamžiku, protože klademe důraz na detail každého záběru. Jedině tak může vzniknout kvalitní výsledek 👍.

📺 Na @televizeseznam právě běží pořad Dakar shots, pro který jsme připravovali jeho 💡 vizuální podobu. ✅ V našem studiu jsme vytvořili logo a design hlavní stránky. Logo svým vzhledem evokuje Dakar 🚚 a zároveň v sobě má určitou energii, dynamiku a rychlost. 💭 Tyto prvky jsou totiž jednoznačně nedílnou součástí tohoto nejznámějšího 〽️ off-road závodu světa - @dakarrally . ✅ Dakar shots můžete sledovat zde: https://www.televizeseznam.cz/porad/dakar-shots/

ISHIHARA TRADING CO.

Vytvořili jsme logotyp společnosti ISHIHARA TRADING CO., která poskytuje kompletní realitní služby. Podívejte se na vizuál loga fasády budovy. Logo působí mezinárodně a evropsky nejen díky hvězdám, které kopírují tvar písmene C. Písmena ITC jsou zkratky celého názvu společnosti. Logotyp doplňuje dovětek "realitní a obchodní společnost". Máte zájem o designové a grafické ztvárnění Vaší firmy? Kontaktuje naše obchodní oddělení a domluvte si schůzku ZDARMA. Těšíme se na společné projekty.

LITE billboard

Logotyp LITE - MLUVIT, MLUVIT, MLUVIT ANGLICKY a odkaz na www tvoří 50% billboardové plochy. Nepřehlédnutelný brand a reklama na web. Zbytek billboardu doplňuje pohledná žena s britskou vlaječkou. Takto vypadal billboard pro společnost LITE, který jsme navrhovali již v roce 2015. Zdvořilý, jednoduchý a přímočarý grafický design. Jak se Vám líbí?

Loprais - dakarský speciál

⚠️Když se řekne jméno Loprais, tak si asi všichni představíte DAKAR, poušť a legendu československého motorsportu.🚛

BREND fashion

Podívejte se na další výsledek naší grafické tvorby. Tentokrát se jedná o výstup do sociálního online světa Facebooku. Vytvořili jsme profilovou a úvodní fotografii pro společnost BREND fashion, která nabízí francouzskou a italskou módu. Kontaktujte jednoho z našich obchodních zástupců a pojďme obalit Vaše podnikání kvalitním designem a grafikou.

HC Lední Medvědi Pelhřimov

Čas letí jako voda a málem bychom se zapomněli pochlubit jednou z našich dnes již starších referencí. V rámci podpory sportu v Pelhřimově jsme roku 2014 tvořili pro pelhřimovský hokejový klub HC Lední Medvědi Pelhřimov veškeré propagační materiály. Na ukázce můžete vidět vizualizaci letáku, který svým extravagantním designem zdobil po Pelhřimově vitríny.

AS PROJECT

Faceliftovali jsme logotyp projekční a inženýrské společnosti AS PROJECT CZ s.r.o. Logotyp je pouhým začátkem naší vzájemné spolupráce. Tvoříme logomanuál, firemní identitu a různé druhy tiskovin. Spolupracovat se společností AS PROJECT je pro nás velkým přínosem. Je skvělé, že se doplňují a prolínají naše zkušenosti a postřehy z tak blízkých oborů. Jak se Vám nové logo líbí?

Reklamní roll up banner je jednou z nejpoužívanějších forem reklamy ✅. Skrývá totiž celou řadu výhod 🤗. Dobře vypadá, je cenově dostupný a díky snadné instalaci lze umístit prakticky kamkoli. ✅Před nedávnem jsme měli možnost zrealizovat roll up pro místní fotbalový klub ⚽️ FK Pelhřimov. Podívejte se na jeho ukázku.

Máte jakýkoli dotaz? Zeptejte se nás:

logo 1P design s.r.o.
Skrýšovská 628
393 01 Pelhřimov
Navigovat
do Pelhřimova