VELOSPORT Valenta

Představujeme Vám vizuál reklamní plachty, kterou naše studio vytvářelo pro společnost VELOSPORT Valenta. Na plachtě je dominantní kolo a logo společnosti. Cílem této reklamy je zafixovat široké veřejnosti jednoduchou myšlenku - kolo = VELOSPORT Valenta. Informace jízdní kola & elektrokola a webová adresa slouží již "pouze" doplňkově v rámci celého designu plachty.

🚗🚙🚕🚌🚚 Máme velkou radost, jelikož jsme se úspěšně 🥳 zúčastnili školení celopolepů aut. Nemůžeme se dočkat, až nové získané zkušenosti uplatníme pro naše klienty 👍🏻.

Design, šňůrka, polokošile, šaty, jmenovka a potisk

Dnes se naše sesterská společnost 1P industry zúčastnila konference Průmysl 4.0 na Vysočině a my jsme ji vybavili od hlavy až k pasu. Podívejte se na naší krásnou kolegyni, jak jí to sluší. Máte zájem o firemní design, či reklamní předmět? Kontaktujte naše obchodní oddělení.

1P luxury

Představujeme Vám naší vizi luxusních vizitek pro naši sesterskou společnost První pozice s.r.o. Co na ně říkáte, máme je pustit do výroby? :)

✅ Dnes jsme vytiskli tyto krásné vizitky s kulatými rohy pro společnost TOP TEAM. Klukům z firmy jsme ✒️ vytvořili i facelift loga a také design vizitek. 👍🏻 Věříme, že se Vám líbí stejně, jako nám. 🤗

LITE billboard

Logotyp LITE - MLUVIT, MLUVIT, MLUVIT ANGLICKY a odkaz na www tvoří 50% billboardové plochy. Nepřehlédnutelný brand a reklama na web. Zbytek billboardu doplňuje pohledná žena s britskou vlaječkou. Takto vypadal billboard pro společnost LITE, který jsme navrhovali již v roce 2015. Zdvořilý, jednoduchý a přímočarý grafický design. Jak se Vám líbí?

2SAFE4U agency

Vytvořili jsme logo pro bezpečnostní agenturu 2SAFE4U.

HC Lední Medvědi Pelhřimov

Čas letí jako voda a málem bychom se zapomněli pochlubit jednou z našich dnes již starších referencí. V rámci podpory sportu v Pelhřimově jsme roku 2014 tvořili pro pelhřimovský hokejový klub HC Lední Medvědi Pelhřimov veškeré propagační materiály. Na ukázce můžete vidět vizualizaci letáku, který svým extravagantním designem zdobil po Pelhřimově vitríny.

DJ UWA

Dnes se s Vámi podělíme o “bláznivější” ukázku designu letáku z naší tvorby. Ikonou tohoto letáku je král diskoték DJ UWA, který jako DJ vystupuje po celém světě. Při tvorbě designu jsme se inspirovali jeho známou “extravagantní” osobností a tak vznikl tento “dikový” grafický vizuál. Naše tvorba dokáže být velmi flexibilní, přesvědčete se sami. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci.

Loprais - dakarský speciál

⚠️Když se řekne jméno Loprais, tak si asi všichni představíte DAKAR, poušť a legendu československého motorsportu.🚛

DC STRMILOV

V dubnu tohoto roku jsme připravili plakát pro hudební klub DC Strmilov s akcemi na dva měsíce. Součástí vizuálu nechyběly informace o autobusových svozech. Zajímavou skutečností bylo, že od zadání klienta po realizaci uběhlo pouhých pět hodin. V tomto čase jsme zvládli i navrhnout 5 ks úvodních fotografií na Facebook. Vzhledem k naší grafické kapacitě jsme velmi flexibilní. Kontaktujte náš obchodní tým a pojďme společně oživit Vaše myšlenky.

Duffek s.r.o.

Takto vypadá naše další realizace reklamních předmětů. Firma Duffek s.r.o. se může chlubit těmito reklamními propiskami. Podpořte Vaše podnikání reklamním předmětem, kontaktujte náš obchodní tým a domluvte si nezávaznou schůzku. Představíme Vám široký výběr firemních předmětů, poradíme s výběrem a navrhneme kreativní design. Těšíme se na spolupráci, tým 1P design.

ROKA Transport s.r.o.

Výroba ⚙️ štočků do razítek 🕹 pro společnost ROKA Transport s.r.o. 🚚

✍️ Mrkněte na ukázku Facebookových bannerů, které jsme vytvořili pro 🚗 @auto_neza_kia_pelhrimov

Reklamní roll up banner je jednou z nejpoužívanějších forem reklamy ✅. Skrývá totiž celou řadu výhod 🤗. Dobře vypadá, je cenově dostupný a díky snadné instalaci lze umístit prakticky kamkoli. ✅Před nedávnem jsme měli možnost zrealizovat roll up pro místní fotbalový klub ⚽️ FK Pelhřimov. Podívejte se na jeho ukázku.

😷 Podívejte se na ukázku potisku roušek. ➡️ Tentokrát jsme realizovali potisk roušek pro firmu https://www.samolepkynazed.cz. ➡️ Rouška je dvouvrstvá ze 100% bavlny ➡️ Tiskneme od 1 ks ➡️ V případě zájmu o potisk roušek nás neváhejte kontaktovat.

TOP TEAM

🖨 Podívejte se na ukázku velkoplošně natištěných samolepek. Samolepky tiskneme jak černobíle, tak barevně 🌃. Od malých až po velké, které jsou určené na výlepy billboardů.

Máte jakýkoli dotaz? Zeptejte se nás:

logo 1P design s.r.o.
Skrýšovská 628
393 01 Pelhřimov
Navigovat
do Pelhřimova