TOP TEAM

🖨 Podívejte se na ukázku velkoplošně natištěných samolepek. Samolepky tiskneme jak černobíle, tak barevně 🌃. Od malých až po velké, které jsou určené na výlepy billboardů.

DJ UWA

Dnes se s Vámi podělíme o “bláznivější” ukázku designu letáku z naší tvorby. Ikonou tohoto letáku je král diskoték DJ UWA, který jako DJ vystupuje po celém světě. Při tvorbě designu jsme se inspirovali jeho známou “extravagantní” osobností a tak vznikl tento “dikový” grafický vizuál. Naše tvorba dokáže být velmi flexibilní, přesvědčete se sami. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci.

ROKA Transport s.r.o.

Výroba ⚙️ štočků do razítek 🕹 pro společnost ROKA Transport s.r.o. 🚚

VELOSPORT Valenta

Představujeme Vám vizuál reklamní plachty, kterou naše studio vytvářelo pro společnost VELOSPORT Valenta. Na plachtě je dominantní kolo a logo společnosti. Cílem této reklamy je zafixovat široké veřejnosti jednoduchou myšlenku - kolo = VELOSPORT Valenta. Informace jízdní kola & elektrokola a webová adresa slouží již "pouze" doplňkově v rámci celého designu plachty.

1P luxury

Představujeme Vám naší vizi luxusních vizitek pro naši sesterskou společnost První pozice s.r.o. Co na ně říkáte, máme je pustit do výroby? :)

HC Lední Medvědi Pelhřimov

Čas letí jako voda a málem bychom se zapomněli pochlubit jednou z našich dnes již starších referencí. V rámci podpory sportu v Pelhřimově jsme roku 2014 tvořili pro pelhřimovský hokejový klub HC Lední Medvědi Pelhřimov veškeré propagační materiály. Na ukázce můžete vidět vizualizaci letáku, který svým extravagantním designem zdobil po Pelhřimově vitríny.

Design, šňůrka, polokošile, šaty, jmenovka a potisk

Dnes se naše sesterská společnost 1P industry zúčastnila konference Průmysl 4.0 na Vysočině a my jsme ji vybavili od hlavy až k pasu. Podívejte se na naší krásnou kolegyni, jak jí to sluší. Máte zájem o firemní design, či reklamní předmět? Kontaktujte naše obchodní oddělení.

DC STRMILOV

V dubnu tohoto roku jsme připravili plakát pro hudební klub DC Strmilov s akcemi na dva měsíce. Součástí vizuálu nechyběly informace o autobusových svozech. Zajímavou skutečností bylo, že od zadání klienta po realizaci uběhlo pouhých pět hodin. V tomto čase jsme zvládli i navrhnout 5 ks úvodních fotografií na Facebook. Vzhledem k naší grafické kapacitě jsme velmi flexibilní. Kontaktujte náš obchodní tým a pojďme společně oživit Vaše myšlenky.

LITE billboard

Logotyp LITE - MLUVIT, MLUVIT, MLUVIT ANGLICKY a odkaz na www tvoří 50% billboardové plochy. Nepřehlédnutelný brand a reklama na web. Zbytek billboardu doplňuje pohledná žena s britskou vlaječkou. Takto vypadal billboard pro společnost LITE, který jsme navrhovali již v roce 2015. Zdvořilý, jednoduchý a přímočarý grafický design. Jak se Vám líbí?

Reklamní roll up banner je jednou z nejpoužívanějších forem reklamy ✅. Skrývá totiž celou řadu výhod 🤗. Dobře vypadá, je cenově dostupný a díky snadné instalaci lze umístit prakticky kamkoli. ✅Před nedávnem jsme měli možnost zrealizovat roll up pro místní fotbalový klub ⚽️ FK Pelhřimov. Podívejte se na jeho ukázku.

2SAFE4U agency

Vytvořili jsme logo pro bezpečnostní agenturu 2SAFE4U.

Duffek s.r.o.

Takto vypadá naše další realizace reklamních předmětů. Firma Duffek s.r.o. se může chlubit těmito reklamními propiskami. Podpořte Vaše podnikání reklamním předmětem, kontaktujte náš obchodní tým a domluvte si nezávaznou schůzku. Představíme Vám široký výběr firemních předmětů, poradíme s výběrem a navrhneme kreativní design. Těšíme se na spolupráci, tým 1P design.

Loprais - dakarský speciál

⚠️Když se řekne jméno Loprais, tak si asi všichni představíte DAKAR, poušť a legendu československého motorsportu.🚛

misa
Máte jakýkoli dotaz? Nebojte se Míši zeptat, ráda Vám odpoví.

logo 1P design s.r.o.
Skrýšovská 628
393 01 Pelhřimov
Navigovat
do Pelhřimova